Umíme nezapomenutelné zážitky

Zažijte bezstarostnou firemní akci a bavte se!

Tradice

V Šiklově mlýně pořádáme firemní akce od roku 1998.

Jedinečnost

Individuální přístup a prostory uprostřed krásné přírody.

Profesionalita

Vše potřebné na jednom místě s profesionálním přístupem.

Dostupnost

Nacházíme se uprostřed České republiky.

Vaše starosti převezmeme a o vše se postaráme

Co vše Vám můžeme nabídnout?

Prostory na rozloze 100 ha
Ubytování přímo v areálu
Vlastní catering
Program a zážitky
Pestrá škála služeb

Konferenční prostory

  • 6 konferenčních místností
  • Celková kapacita pro 701 osob
  • Plně vybaveno (projektor, plátno, flip chart, TV)

Prezenční prostory

  • výstavní a veletržní plochy
  • přírodní amfiteátr pro 2.500 osob
  • stage aréna s kompletním pódiovým vybavením
Hotelový resort s kapacitou 193 osob, celková kapacita ubytování je 300 osob

Ubytování

Moderní hotelový komplex s 87 převážně dvoulůžkovými pokoji a to přímo v areálu Šiklův mlýn. Další možnosti ubytování jsou ve srubech, chatkách, mobilních domech i stanovém kempu.

Možnosti ubytování
Gastronomie pro všechny typy akcí

Catering

Bohaté rauty, bankety, grilování, jednotná menu. Výběr coffee breaků, rychlého občerstvení i sladkostí. Vše připravujeme ve vlastním zázemí dle objednávky, zaručíme tak čerstvost a kvalitu.

Sestavit jídelní menu
Nudný firemní večírek u nás nehledejte

Program a zábava

Nabízíme program v interiéru i exteriéru. Denní i večerní program, scénky, přestřelky, taneční vystoupení, hudba i velkolepé koncerty či show. V naší nabídce nechybí ani ohňostrojné práce, pyrotechnické efekty a živá zvířata.

Možnosti zábavy

Nabídka služeb

  • výzdoba a dekorace prostor
  • grafické a tiskové práce
  • hostesky
  • dárky pro hosty
Největší zábavní areál Šikland disponuje dokonalým zázemím pro konání různých firemních akcí.

Připravíme pro Vás

Konference a kongresy
Veletrhy a prodejní akce
Školení a semináře
Pracovní setkání a schůze
Srazy a skupinové akce
Za naši odvedenou práci mluví stovky klientů

Reference

Za společnost PEPSICO ČR s r.o., chci poděkovat paní Plecové a celému týmu organizátorů za skvěle připravený a hlavně uspořádaný teambuilding pro naší společnost. Hlavně velké díky za zajištění akce tzn. „na klíč“ od A do Z a to i přes naše četné změny a specifické požadavky.

Jan HurychPEPSICO ČR, spol. s r.o.

Děkuji Vám za organizaci opravdu nezapomenutelné firemní akce v Šiklandu! Chtěla bych pochválit velmi milý personál, čisté a hezky nachystané pokoje, kuchaře za skvěle připravená jídla, kterých jsme neochutnali málo, za výborný servis od rána do večera
a za precizní organizaci veškerých westernových a teambuildingových aktivit. Zároveň bych chtěla ocenit velmi vstřícný přístup vedení k našim individuálním požadavkům a především oceňuji nasazení pí Juráčkové při jejich řešení! Ještě jednou děkujeme, rádi se k Vám budeme vracet.

Kateřina TillingerováNAVISYS, spol. s r.o.

V květnu 2017 jsme v areálu Šikland pořádali setkání s našimi obchodními partnery. Mimo odborné části setkání byl pracovníky areálu připraven westernový zábavný program, který všechny účastníky nejen pobavil, ale i poučil. Stejně tak i veškeré ubytovací a stravovací služby byly na vysoké úrovni. Areálu Šikland děkujeme a doporučujeme jej.

Jan ŽáčekXertec, a.s.

Odezva na víkend byla více než pozitivní. Všem se to moc líbilo, měli jste to propracované, nic pro Vás a Vaše kolegy nebylo problém. Jídlo výborné.

Ivana ŠlesingerováMaternia, spol. s r.o.

Nezapomenutelné zážitky, spousta zábavy, výborného jídla a skvělá organizace – firemní akce se třemi stovkami účastníků se vydařila na jedničku a rádi bychom tímto celému týmu Šiklandu poděkovali. Velmi si ceníme bezchybné spolupráce, vstřícnosti, pohotovosti a profesionality před i po celou dobu konání akce.

Mgr. Lenka KubíkováMedac, spol. s r.o.

Celá akcia mala neskutočne pozitívny ohlas a všetci ju zhodnotili jako najlepšiu firemnú akciu akej sa kedy zúčastnili a už teraz plánujú ďalšiu. Preto sa Vám aj ja chcem veľmi pekne poďakovať v mene svojom aj v mene všetkých zamestnancov REPROMEDICA za krásny víkend a nezabudnuteľné zážitky, ktoré sme si od Vás odniesli.

IvetaReproMedica, spol. s r.o.

Z Šiklandu jsme odjížděli maximálně spokojeni a všichni do jednoho plni nových a nevšedních zážitků. Naše očekávání od akce byla bez výjimky naplněna, velice jsme ocenili především proaktivní přístup a profesionalitu, s jakou k nám bylo přistupováno nejen během příprav na akci, ale i v průběhu samotné realizace firemního teambuildingu.

Jakub ŠejvlT-Mobile Czech Republic, a.s.
Sestavte si svojí akci k obrazu svému

Inspirace a vzorové akce

Podívejte se na vzorové akce a nabídku praktických balíčků, které Vám zjednoduší orientaci v naší široké nabídce. Vyberte si co Vám nejvíce vyhovuje a společně Vaši akci vyladíme k dokonalosti. Je Vaše představa jiná? poskládejte si svoji akci v plánovači nebo nám zavolejte a my Vám návrh připravíme na míru.

Realizovaných akcí
2453
Nechat se inspirovat