Program, který se postará o nezapomenutelné zážitky

Zábava k firemní akci patří vždy, ať už jde o firemní oslavu, motivační akci nebo prosté školení. Z naší nabídky můžete vybírat několik témat, celodenní kompaktní programy i jednotlivé programové vstupy.

Teambuilding

Profesionální tým průvodců
Pro všechny věkové kategorie
Jakýkoliv počet účastníků
Zobrazit více

Další typy akcí

Rodinné dny, akce, festivaly
Unikátní show, profesionální ohňostroje
Srazy, setkání a sportovní akce
Zobrazit více

Programová témata akcí:

Western – ve stylu divokého západu – kovbojové, tanečnice, indiáni atd.
Mafie – 30. léta prohibice v USA, AL Capone, Velký Gatsby
Army a moto akce – jízda v BVP, čtyřkolky, offroad dráha, paintball, adrenalin
Zabíjačka – domácí atmosféra, slivovice, jitrnice, ochutnávky
Vánoční a novoroční večírky, oslavy, svatby, karnevaly a spoustu dalšího.
Zobrazit více
Upevnění firemních vztahů na pracovišti

Teambuilding

Zažijete teambuildingové aktivity dle tématu akce a se stylovým průvodcem. Tématické aktivity prověří obratnost, logické myšlení, týmového ducha, postřeh i smysl pro humor a nabízeny jsou ve variantách do každého počasí.

Dle naší domluvy na teambuilding, teamspirit nebo jen Fun Event vám program připravíme na klíč. Průběh akce se pak liší dle toho, co od akce očekáváte.

Pro různé typy akcí máme v nabídce různé disciplíny. Od tradičních kovbojských dovedností, přes logické, vědomostní i zábavné, až po adrenalinové nebo sportovní. Navrhneme vám je i podle tématu akce, skladby vašich hostů i cíle, který máte.

Naučit se něco nového nebo si vyrobit něco zajímavého a to buď jako jednotlivci nebo v týmu. Zajímavá je jistě výroba lapačů snů, který si odnesete domů nebo týmová spolupráce při stavbě a následné hře minigolfu. V nabídce máme také kuchařské workshopy.

Máte-li vlastní představu, jak by váš teambuildingový den měl vypadat, připravíme ho dle přání.

Program ke každé příležitosti

Program a zábava

Nepřeberná nabídka možností programu na všechny akce. Přírodní amfiteátr, rodeová arena s velkou stage, restaurace s podiem, offroad polygon, přistávací dráha a další prostory vybízí k programové skladbě jakou si jen budete přát.

Odměňte své zaměstnance nebo obchodní partnery a jejich rodiny neformálním dnem plným zábavy a odpočinku. Takový benefit nenabízí každý a tak si Vás jistě lépe zapamatují. Celodenní programy zajistíme i s cateringovými a ubytovacími službami.

Zajištění koncertů různých interpretů, divadelních představení, talk show, westernové show, cvičená zvířata, akční divadla a to vše přímo v areálu na několika stage. Kapacita u hlavní stage na Stage Aréně je až 15 tisíc osob, přírodní amfiteátr pojme cca 2500 sedících diváků.

K večernímu posezení si můžete vybrat ze škály programových vstupů, opět tematicky zaměřených. Scénky, přestřelky, taneční vystoupení, módní přehlídky i s oblíbenou přehlídkou stylového prádla, živá hudba i DJ, také zábavné soutěže, kasino, ochutnávka nápojů a mnoho dalšího.

Pyrotechnické efekty a ohňostrojné práce patří k chloubě naší nabídky. Dokonalé ohňostroje na jakoukoliv hudbu, výbuchy, exploze, ale i tanečnice s ohněm, nebo interiérové ohňové efekty a vystoupení jsou exklusivním doplňkem jakékoliv akce.

Staň se kovbojem, vojákem nebo dokonce mafiánem

Tematické akce

Akce na různá témata podporují kreativitu a uvolňují zábavu. Můžete si zahrát na koho chcete a věřte, že i Váš vždy nepříjemný obchodní partner v kostýmu desperáta ožije a dobře se pobaví a především si akci zapamatuje, tedy i Vaši firmu.

Styl akce

Western

Nikde jinde nezažijete lepší atmosféru divokého západu, než u nás. Kovbojové, indiáni i kankánové tanečnice…
soukup
30. 10. 2020
Styl akce

Army

Vojenský výcvik se vším, co k tomu patří, ovšem v mnohem veselejším stylu, než na…
soukup
30. 10. 2020
Styl akce

Mafie

Zábava ve stylu bohatých večírků z období 20. - 30. let minulého století. Kmotr, Al…
soukup
30. 10. 2020
Styl akce

Zabíjačka

Vůně jitrnic, tlačenky, čerstvých škvarků...no koho by to nezlákalo. K tomu kapičku slivovice a zábava…
soukup
30. 10. 2020

Hanka Plecová
+420 607 742 516
firemky@sikland.cz