Reference

Za naši odvedenou práci mluví stovky klientů
Jan HurychPEPSICO ČR, spol. s r.o.

Za společnost PEPSICO ČR s r.o., chci poděkovat paní Plecové a celému týmu organizátorů za skvěle připravený a hlavně uspořádaný teambuilding pro naší společnost. Hlavně velké díky za zajištění akce tzn. „na klíč“ od A do Z a to i přes naše četné změny a specifické požadavky.

Kateřina TillingerováNAVISYS, spol. s r.o.

Děkuji Vám za organizaci opravdu nezapomenutelné firemní akce v Šiklandu! Chtěla bych pochválit velmi milý personál, čisté a hezky nachystané pokoje, kuchaře za skvěle připravená jídla, kterých jsme neochutnali málo, za výborný servis od rána do večera
a za precizní organizaci veškerých westernových a teambuildingových aktivit. Zároveň bych chtěla ocenit velmi vstřícný přístup vedení k našim individuálním požadavkům a především oceňuji nasazení pí Juráčkové při jejich řešení! Ještě jednou děkujeme, rádi se k Vám budeme vracet.

Jan ŽáčekXertec, a.s.

V květnu 2017 jsme v areálu Šikland pořádali setkání s našimi obchodními partnery. Mimo odborné části setkání byl pracovníky areálu připraven westernový zábavný program, který všechny účastníky nejen pobavil, ale i poučil. Stejně tak i veškeré ubytovací a stravovací služby byly na vysoké úrovni. Areálu Šikland děkujeme a doporučujeme jej.

Ivana ŠlesingerováMaternia, spol. s r.o.

Odezva na víkend byla více než pozitivní. Všem se to moc líbilo, měli jste to propracované, nic pro Vás a Vaše kolegy nebylo problém. Jídlo výborné.

Mgr. Lenka KubíkováMedac, spol. s r.o.

Nezapomenutelné zážitky, spousta zábavy, výborného jídla a skvělá organizace – firemní akce se třemi stovkami účastníků se vydařila na jedničku a rádi bychom tímto celému týmu Šiklandu poděkovali. Velmi si ceníme bezchybné spolupráce, vstřícnosti, pohotovosti a profesionality před i po celou dobu konání akce.

IvetaReproMedica, spol. s r.o.

Celá akcia mala neskutočne pozitívny ohlas a všetci ju zhodnotili jako najlepšiu firemnú akciu akej sa kedy zúčastnili a už teraz plánujú ďalšiu. Preto sa Vám aj ja chcem veľmi pekne poďakovať v mene svojom aj v mene všetkých zamestnancov REPROMEDICA za krásny víkend a nezabudnuteľné zážitky, ktoré sme si od Vás odniesli.

Jakub ŠejvlT-Mobile Czech Republic, a.s.

Z Šiklandu jsme odjížděli maximálně spokojeni a všichni do jednoho plni nových a nevšedních zážitků. Naše očekávání od akce byla bez výjimky naplněna, velice jsme ocenili především proaktivní přístup a profesionalitu, s jakou k nám bylo přistupováno nejen během příprav na akci, ale i v průběhu samotné realizace firemního teambuildingu.